Contact Info

 • LAKESIDE CAPITAL PARTNERS

  Lakeside Capital Partners, Batı Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri ve Avrasya pazarlarındaki stratejik ittifaklarla, özellikle  yakın işbirliği içinde çalışmaktadır. Bu ittifaklar sayesinde yönetim, pazar görüşüne ve yerel pazarlara engelsiz bir girişe sahip olur ve bu sayede kaynak bulma işlemleri için sağlam bir temel sağlanır ve kişiye özel finansman çözümleri oluşturulur.
  www.lakesidecapital.nl

 • TIPPIN COOPERATION

  Tippin Corporation, 1996 yılında önemli mülkler geliştirmek için kurulmuş bir Kanadalı şirkettir. Şirketin tamamı Tippin Holdings’e aittir ve üç kıtada yedi ülkede yatırım yapmıştır. 2006 yılından bu yana şirket, Orta ve Doğu Avrupa’ya odaklanmıştır. 2022 de Starson Group A.Ş. ile birlikte Türkiyedeki fırsatları değerlendirmek için iş birliği anlaşması yapılmıştır.
  FELSEFE
  “Mimarlığın faydalı sanat olduğuna” inanıyoruz ve duyusal uyarım, prestij ve kimlik için içgüdüsel arzumuzu ele alıyoruz.
  STRATEJİ
  Olumlu sosyo-ekonomik değişim yaşayan başkentlere yatırım yapıyoruz. Portföy Berlin, Budapeşte, Belgrad ve Tiflis’te bulunmaktadır.
  VERİM
  Kuruluşundan bu yana şirket, yatırımını geri verdi. Şirket, büyük projelere özel sermaye, bağış ve emeklilik fonlarıyla ortak yatırım yapmaktadır.

  www.tippin.net

tr_TRTurkish