Contact Info

Küreselleşen dünyada Türkiye ve AB arasında köprü görevini kendine misyon edinmiş şirket olarak değerli müşterilerimize uluslararası tecrübeli kadromuz ile hizmet veriyoruz. Bizimle çalışmayı tercih etmiş şirketlere güçlü bir sistem, gelişime açık bir yapılanma, rekabet edebilme kabiliyeti, iktisadi ve finans yönünden güçlü bir uluslararasılaşma sağlamaktayız.

Türkiye’nin uluslararası reyting araçları tarafından değerlendirilen ülke riski primi yüksek bulunmaktadır. Şirketler için ekonomi ve ticaret alanında Ülkemizin jeostratejik konumundan ülke yönetimi sisteminden dolayı belirlenen bu riski minimize etmek veya ortadan kaldırmak için yeni yöntemler uygulanmaktadır. Türk Şirketlerini yapılandıktan sonra Avrupa veya İsviçre şirketleri haline çevirip o ülkelerde yerleşik şirket olarak daha uygun maliyetlerde fon sağlayarak şirketlerin rekabet gücünü artırmak, küresel fırsatlardan yararlandırmak buna bir örnektir.

Uluslararası yatırımcıların güvenini sağlayacak ve elde ettiği karları düşük maliyetle faydaya çevirmek için farklı yatırım araçları da mevcuttur.  2012 yılında T.C. yasalarına uygun olarak GYF ve GSYF güvenilir bir yatırım aracı olarak piyasaya sürülmüştür.  Bu konuda müşterilerimize tüm sistemi oluşturarak ve süreçleri yöneterek profesyonel hizmet vermekteyiz.

tr_TRTurkish